O nas

FUTURE INVEST z siedzibą w Świebodzicach jest firmą branży budowlanej działającą od roku 2010 zajmującą się kompleksową obsługą inwestycji budownictwa mieszkaniowego. Firma została założoną i jest prowadzona przez inżynierów budownictwa, dla których każda realizacji jest nowym wyzwaniem a praca jest ich pasją. Nasze projekty realizujemy na terenie całego dolnego śląska. Przy wykonywaniu zadań dokładamy wszelkich starań, aby wykonać je rzetelnie, jednocześnie kładąc nacisk na terminową realizację prac projektowych. Nasze zlecenia realizujemy na najwyższym poziomie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania przynoszące wymierne korzyści dla inwestora, gwarantujące najniższe koszta.

Odpowiedzialność

Wyróżniamy się wśród konkurencji. Jednym z naszych ważniejszych atutów jest możliwość realizacji zleceń kompleksowo, nie kończąc na pojedynczych, podstawowych usługach. JEDEN WYKONAWCA=JEDNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.W ramach realizacji zadania, nasza firma prowadzi obsługę inwestycji począwszy od projektowania w pełnym zakresie, wykonania dokumentacji, uzyskania pozwolenia na budowę, realizacji robót budowlanych, a skończywszy na oddaniu domu do użytku.

Kompleksowa obsługa inwestycji

W naszej ofercie mogą skorzystać Państwo z doradztwa na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Wykonujemy dokumentacje z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta. Nasze Biuro Projektowe stanowi zgrany i doświadczony zespół . Stosujemy nowatorskie, zgodne z obowiązującymi procedurami administracyjnymi, rozwiązania. Dla nas w szczególności największą satysfakcję daje zadowolony i polecający nas klient. Dlatego właśnie dokonujemy wszelakich starań aby powierzone naszej firmie inwestycje były najwyższej jakości.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie i zaangażowanie daje możliwość sprawnego prowadzenia budowy z jednoczesną kontrolą kosztów. Budujemy z bardzo dobrych materiałów z atestami i certyfikatami. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie sumiennie dopilnować wszystkich  szczegółów budowy i szybko reagować na wynikające  problemy. Służymy również pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych. Objaśniamy szczegółowo wszystkie nasze działania. Na naszych budowach zawsze panuje  porządek, tak by prowadzone prace były jak najmniej uciążliwe dla otoczenia. Przy realizacji projektów uczestniczą tylko i wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z naszym biurem.

Oferta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.