O firmie

future invest
kim jesteśmy?

Future Invest to połączenie biura projektowego i firmy budowlanej. To nowoczesne podejście do budowy domów, które gwarantuje maximum zadowolenia przy minimalnym zaangażowaniu inwestora. Właśnie tak wyglądają inwestycje przyszłości.

200+
Autorskich projektów
50+
Zrealizowanych marzeń o domu
15
lat doświadczenia i rozwoju
200+
Autorskich projektów
50+
Zrealizowanych marzeń o domu
15
lat doświadczenia i rozwoju

Autorskie domy gotowe

Rewolucjonizujemy podejście do budowy domów dzięki naszej wyjątkowej ofercie Autorskich Domów Gotowych. Wyobraź sobie, że oglądasz katalog, wybierasz projekt, my dopasowujemy go do Twoich potrzeb, a Ty niedługo potem wprowadzasz się do swojego nowego domu. To takie proste.

Projekt jednej firmy, wykonanie innej. To znany scenariusz, który często prowadzi do komplikacji. My jednak znaleźliśmy sposób jak działać sprawniej – biuro projektowe i firmę budowlaną mamy u siebie. W Future Invest każdą realizację tworzą zaufani specjaliści od budowy domów, a projektanci biorą udział w inwestycji do ostatnich kroków. W ten sposób oszczędzamy Twój czas, pieniądze i nerwy.

01

Oszczędność czasu

Ścieżkę inwestora zaprojektowaliśmy tak, by jak najbardziej zminimalizować jego udział w projekcie. Ważne decyzje dalej należą do Ciebie, ale wszystko inne pozostawiliśmy naszym specjalistom.

02

odpowiedzialność

Jedna firma to jedna odpowiedzialność a tym samym —Twój spokój.

03

Oszczędność pieniędzy

Transparentne warunki obejmujące każdy etap współpracy. Nie znajdziesz tu ukrytych kosztów, jedynie rozwiązania optymalizujące Twój budżet.

04

Indywidualne podejście

Wierzymy, że w budowie domów nie ma uniwersalnych rozwiązań. Zamieniamy więc to, co uniwersalne na to, co najlepiej dopasowane do Ciebie.

05

doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia jako zespół specjalistów. To 15 lat pracy przy realizacji marzeń naszych inwestorów i 15 lat nieustannej nauki i rozwoju.

06

wykonawca

Kompleksowość, ale taka przez wielkie K. Wszystko, czego potrzebujesz mamy tutaj — od biura projektowego, po wykończenie wnętrz.

Nasi partnerzy