Nasze domy
Modern Barn 74

Kameralny projekt będący nowoczesną wersją stodoły. Ten parterowy dom pomieści wszystko, czego potrzebujesz, dając Ci poczucie przestrzeni i bliskości z naturą, dzięki zastosowaniu nowoczesnych przeszkleń i elementów drewnianej okładziny.

Nowoczesny wygląd projektu Modern Home 74 podkreśla elewacja w kompozycji bieli i szarości z elementami drewna, wykończona dachem pokrytym płaską dachówką w kolorze ceglastym (lub opcjonalnie antracytowym). Dodatkowym atutem wpływającym nie tylko na kompozycję, ale i funkcjonalność, jest minimalistyczne i praktyczne zadaszenie strefy wejściowej.

102,71 m2

Nowoczesny projekt Twojego domu

Funkcjonalność i prostota nastawiona na rozwój, którego możesz potrzebować. Pokochaj przestrzeń wpisaną w optymalny metraż na rzucie prostokąta. Doceń prostotę tego projektu oraz fakt, że czasem mniej, znaczy więcej. Jeśli kiedyś poczujesz potrzebę dodatkowej przestrzeni poddasze czeka na Ciebie z możliwością zagospodarowania na dodatkowe pomieszczenie. 

W przestrzeni Modern Barn 74 znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka, dodatkowa toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Pozostała, spora część domu to przestrzeń na otwarty salon z kuchnią i jadalnią miejsce wielu spotkań i rodzinnych momentów. 

Modern Barn 74
Dom Przytulny
Wiatrołap
5,73 m2
Korytarz
9,22 m2
WC
2,57 m2
Kuchnia
10,69 m2
Salon z jadalnią
25,55 m2
Pralnia
6,69 m2
Łazienka
7,33 m2
Sypialnia
13,93 m2
Sypialnia
11,13 m2
Sypialnia
9,87 m2